menu

piątek, 13 czerwca 2008

EURO 2008: Przegraliśmy z Austrią 1:1


Początek meczu przeraził! Polacy osłupieli, jak zobaczyli, że Austriacy jednak umieją grać w piłkę! Może sądzili, że grają przeciw Australii - to by wiele wyjaśniało. Na szczęście Artur Boruc grał jak natchniony.


Po 30 minutach wyłonił się ładny obraz gry :) Gol na 1:0 dla nas! Po powtórce zobaczyliśmy, że Roger był na spalonym. Jedna akcja wywróciła wszystko do góry nogami. Przejęliśmy inicjatywę, a Austriacy zaczęli grać tak, jak założyli Polacy, czyli jak Australijczycy. I tak było przez większość meczu..


Na trybunach i w wielu innych miejscach trwała wielka feta! Butelka się opróżniała "sama" - nie wypiłem żadnego karniaczka, nic nie wypiłem, bo autem wracałem... Choć w sumie, może gdybym wypił tego karniaczka......


Krzynówek zagrał lepiej niż przeciwko Niemcom, ale mimo wszystko nie był w stuprocentowej dyspozycji (że o Ebim nie wspomnę)...

Jacek Krzynówek został też okrzyknięty najbrzydszym piłkarzem na świecie. Za to najprzystojniejszym jest Michael Ballack. Tak się kończy oglądanie meczów z kobietami... Ehh. Nastroje nam dopisywały. Do czasu...Kiedy kilka dni temu Rumunia grała z Francją, pogratulowałem panu Ioanowi (urodzonemu w Rumunii) wygranej z Francją 0 do 0. Piłka jest okrągła, a bramki są dwie, dlatego czasem jest tak, że przegrywa się mecz 1 do 1. Tak było i dziś.

Za co ten karny ja się pytam??? Może za gola ze spalonego? Ale szczerze mówiąc, zasada Kalego (ta z krową) bierze górę w mojej ocenie. Zwłaszcza, że niezauważenie spalonego Rogera mogło być wynikiem błędu, ale ten karny - według mnie zasądzony był z premedytacją... Arbitralnie przegraliśmy... czy mamy jeszcze szanse na wyjście z grupy? Obawiam się że tylko matematyczne.

1 komentarz:

  1. Marchwia8:10 AM

    nie martw się :) dziś o 19 polska reprezentację mężczyzn w siatkówce rozpoczyna swoje zmagania w lidze światowej :D raz - że sportowcy przystojniejsi, dwa - że ają z siebie wszystko i się ruszają na boisku! i w końcu trzy - że mają szanse nie tylko wyjść z grupy, ale zawalczyć o czołowe miejsca :D i na olimpiadzie też dadzą popalić :D mi osobiście marzy sie finał Polska - Brazylia :D ech... !

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Szukaj na tym blogu

Najczęściej czytane w tym tygodniu